2019-09-13 02:58:00 „Toruńska szkoła ćwiczeń dla województwa kujawsko-pomorskiego” - konferencja w ramach projektu

16 września w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu odbędzie się konferencja dla nauczycieli w ramach projektu „Toruńska szkoła ćwiczeń dla województwa kujawsko-pomorskiego”, poświęcona modelom kształcenia nauczycieli. Więcej o wydarzeniu na stronie Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu.

Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu włączy się w wydarzenie, prezentując na stoisku swoje zbiory oraz przygotowując zestawienia bibliograficzne związane z tematyką konferencji.

Projekt realizowany jest przez Gminę Miasta Toruń (Centrum Kształcenia Ustawicznego – Toruński Ośrodek Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli, Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy). Partnerami w projekcie są Uniwersytet Mikołaja Kopernika (Wydział Nauk Pedagogicznych) oraz Województwo Kujawsko-Pomorskie/Biblioteka Pedagogiczna im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu.

2019-11-14 12:36:27