2019-09-24 10:36:00 "Lepiej zapobiegać : profilaktyka uzależnień" - seminarium

22 października (wtorek) 2019 r. w godzinach 13.30-18.00  w Bibliotece Pedagogicznej im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu przy ul. Dąbrowskiego 4 odbędzie się seminarium zatytułowane  Lepiej zapobiegać : profilaktyka uzależnień.

Celem seminarium jest omówienie problemów związanych z uzależnieniami uczniów, m.in. poprzez zwrócenie uwagi na różne symptomy uzależnień, metody i formy pracy z uczniami uzależnionymi oraz prezentację programów profilaktycznych.

Tematyka seminarium wpisuje się w obowiązujące bibliotekę, jako placówkę oświatową, kierunki polityki oświatowej państwa określane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Do udziału w seminarium zapraszamy nauczycieli, nauczycieli bibliotekarzy, pedagogów  i psychologów z województwa kujawsko-pomorskiego, a także inne osoby zainteresowane tematem.

Program seminarium

Formularz rejestracyjny

Seminarium jest bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona do 50 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń

2019-10-18 13:00:46