Uwaga: uruchamianie JavaScript jest wyłączone w przeglądarce lub dla tej strony. Może to uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na niektóre pytania tej ankiety. Proszę sprawdzić ustawienia swojej przeglądarki.

Aleksandra Piłsudska (1882–1963)

Bojowniczka niepodległości

wykład online

Grafika zapraszająca do udziału w wykładzie. Na biało-czerwonym tle bordowe i czarne napisy - najważniejsze informacje z tesktu artykułu. W prawym dolnym rogu lustracja przedstawiająca popiersie elegancko ubranej kobiety.

Wykład wygłosi: dr hab. Marta Sikorska, prof. UŁ z Katedry Historii Polski XIX w. Uniwersytetu Łódzkiego.

Wydarzenie odbędzie się 27 września 2023 r., godz. 17:00-18:00 (link do wydarzenia zostanie przesłany Uczestnikom pocztą elektroniczną).

Uwaga! Niektóre nasze wiadomości mogą trafić do folderu OFERTY lub SPAM Państwa poczty elektronicznej!

Zdarza się, że niektóre wiadomości wracają do nas (nadawcy) ze względu na literówki w adresach mailowych, dlatego prosimy o uważne wypełnienie formularza.

Formularz rejestracyjny
(To pytanie jest wymagane)
Jest Pan/Pani:
(To pytanie jest wymagane)
Imię i nazwisko
(To pytanie jest wymagane)
E-mail do kontaktu:
(To pytanie jest wymagane)

Zgoda na przetwarzanie danych w formularzu rejestracyjnym

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach organizacji wykładu online: Aleksandra Piłsudska (1882–1963). Bojowniczka niepodległości. Przyjmuję do wiadomości, iż administratorem danych osobowych jest Biblioteka Pedagogiczna im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej (ul. Dąbrowskiego 4, 87-100 Toruń).
Posiadam wiedzę, że podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do realizacji celu, w jakim zostały zebrane.