2021-11-25

Współpraca z rodzicami w czasie pandemii – wykład online

Serdecznie zapraszamy na wykład online: Współpraca z rodzicami w czasie pandemii, który odbędzie się 2 grudnia (czwartek) 2021 r., godz. 14:30-15:30. Wygłosi go Izabela Ziętara - dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Jana Pawła II w Toruniu.

Formularz rejestracyjny

Udział w wykładzie jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona.

Żółty prostokąt z bordową ramką. U góry napisy: Współpraca z rodzicami  w czasie pandemii – wykład online. Poniżej po lewej stronie logo Biblioteki Pedagogicznej w Toruniu – narysowany ptak w okularach. Niżej napisy: Izabela Ziętara, Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Jana Pawła II w Toruniu, 2 grudnia (czwartek) 2021 r., godz. 14:30-15:30. W prawym dolnym rogu rysunek przedstawiający rodziców i dwójkę dzieci na tle szkoły, nad którą znajdują się koronawirusy.

Panująca pandemia wywiera bezpośredni wpływ na nasze zdrowie. Jej pośrednie oddziaływanie jest jednak znacznie szersze - obejmuje ono choćby sferę gospodarczą, socjologiczną jak i psychologiczną. W tym roku przypada jubileusz stulecia Biblioteki Pedagogicznej im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu. Obecna sytuacja sprawiła, że w ramach obchodów rocznicy postanowiliśmy zorganizować cykl spotkań wirtualnych, poświęconych problematyce pandemii w ujęciu psychologicznym. Zapraszamy na kolejny - trzeci już wykład. Tym razem naszym prelegentem będzie praktyk, na co dzień obserwujący wpływ pandemii na system oświaty. Tematyka wystąpienia będzie dotyczyła współpracy szkoły z rodzicami uczniów w okresie pandemii koronawirusa.

Izabela Ziętara

- Honorowy Profesor Oświaty;

- obecnie dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu, wcześniej dyrektor Gimnazjum nr 3 w Toruniu;

- były doradca metodyczny nauczycieli biologii i przyrody CKU TODMiDN w Toruniu;

- edukator;

- ekspert ds. awansu zawodowego;

- kwalifikowany trener umiejętności psychospołecznych Polskiego Stowarzyszenia  Psychologicznego;

- coach;

- trener doradztwa zawodowego;

- trener myślenia krytycznego;

- wykładowca WSB;

- wykładowca z zakresu zarządzania oświatą - edukator w KP CEN w Toruniu;

- trener, doradca w projektach ORE: Przywództwo, Kompetencje kluczowe;

- rzeczoznawca MEN ds. podręczników;

- ekspert ds. podstawy programowej kształcenia ogólnego;

- przewodniczący Rady Programowej Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu;

- członek Konwentu Collegium Jagiellońskiego.