2017-06-16 08:19:00 Konkurs "Kujawsko-Pomorski Lider Edukacji”.

W dotychczasowym regulaminie konkursu wprowadzono następujące zmiany:
1)    doprecyzowano wymagania stawiane kandydatom do tytułu „Kujawsko-Pomorski Lider Edukacji”;
2)    określono wzór formularza rekomendacji oraz doprecyzowano wzór wniosku;
3)    uaktualniono nazwy departamentów tut. urzędu w kontekście ich spójności
z aktualnie obowiązującym regulaminem organizacyjnym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego;
4)    zwiększono liczbę kandydatów do tytułu „Kujawsko-Pomorski Lider Edukacji”.

Kandydatury mogą zgłaszać organy prowadzące szkoły, przedszkola lub inne placówki oświatowe, publiczne i niepubliczne, dyrektorzy tych instytucji, związki zawodowe
i organizacje pozarządowe. Powołana przez marszałka województwa kapituła konkursowa wskaże osiemnastu najlepszych. Przywilej wyboru z tego grona najlepszego z najlepszych – „Kujawsko-Pomorskiego Lidera Edukacji” – zachował dla siebie gospodarz regionu. Z tytułem wiąże się okolicznościowa statuetka. Pozostała siedemnastka odbierze równorzędne wyróżnienia, a cała osiemnastka także nagrody finansowe.

Wniosek wg aktualnego wzoru  wraz z rekomendacjami, należy przesłać na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Departament Edukacji
i Kształcenia Ustawicznego, 87-100 Toruń, Plac Teatralny 2 z dopiskiem na kopercie „KUJAWSKO-POMORSKI LIDER EDUKACJI”.

Wniosek o przyznanie tytułu „Kujawsko-Pomorski Lider Edukacji” należy składać w terminie do 31 lipca każdego roku. Decydująca jest data złożenia w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego lub data stempla pocztowego.
Tekst aktualnie obowiązującej uchwały wraz ze wzorem wniosku dostępny jest na stronie www.kujawsko-pomorskie.pl w zakładce aktualności oraz menu tematyczne/edukacja a także na stronie BIP.

UCHWAŁA NR 23/1062/17 ZARZĄDU WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO- POMORSKIEGO z dnia 14 czerwca 2017 r.  w sprawie  zmiany regulaminu Konkursu „Kujawsko-Pomorski Lider Edukacji”

UZASADNIENIE

Wniosek o przyznanie tytułu „Kujawsko-Pomorski Lider Edukacji”

REKOMENDACJA